Telefon

606 976 468, 797 776 897

Godziny otwarcia

pon.-pt.: 9:00-19:00, sobota: 9.00-13.00

Nowość w naszym gabinecie!

Przełomowy zabieg antiaging i regeneracyjny z wykorzystaniem egzosomów ASCE+!

Egzosomy ASCE+ to innowacyjna i przełomowa terapia wykorzystująca potencjał komórek macierzystych w terapii estetycznej o wszechstronnym działaniu odmładzającym i regeneracyjnym.

Dlaczego zabiegi z wykorzystaniem egzosomów ASCE+ tak zrewolucjonizowały rynek medycyny estetycznej i kosmetologii na całym świecie?

Egzosomy to prawdziwy przełom w terapii estetycznej i regeneracyjnej o wszechstronnym działaniu odmładzającym i naprawczym, w swoim składzie zawierają m.in. białka, lipidy, kwasy nukleinowe, czynniki wzrostu oraz inne metabolity.

W kosmetologii estetycznej wykorzystywane są w celu regeneracji i odmłodzenia skóry, a w dermatologii pomagają w terapii łuszczycy, atopowego zapalenia skóry czy ran. Egzosomy wykorzystywane są również w terapii łysienia antenowego oraz telogenowego u kobiet i mężczyzn. Egzosomy ASCE+ to pęcherzyki zewnątrzkomórkowe o rozmiarach nanometrowych, które są najważniejszym mediatorem komunikacji międzykomórkowej i pełnią podwójną funkcję: regeneracji skóry oraz przeciwzapalną.

Egzosomy ASCE+ wyróżnia wszechstronne działanie odmładzające i regeneracyjne, pozwalające na: